Almanya Sohbet Odaları

admin     19-05-21     Sohbet Siteleri     Almanya Sohbet Odaları     183 Defa Okundu

Merhaba arkadaşlar konumuz Almanya Sohbet Odaları Dünya’nın her yerinde olduğu gibi Avrupa sohbet sitelerinde Almanya’dan bir çok kullanıcı bulunmaktadır.Korona virüs tam kapanma günlerinde evinde olup sıkılan  insanlar Çareyi sanal ortamda Sohbet edip yeni arkadaşlıklar kurup zaman geçirmektedirler.Bu zaman icinde birçok arkadaş edinip arkadaşlığı aşka dönüştüren samimi sohbetler kurup ciddi ilişki yaşayan kullanıcılarimizin bizlere ilettiği başarı ve mutluluk dolu güvenilir  bir ortam sağlandığını ifade ediyorlar bu durum bizleride mutlu etmektedir.Sohbet Sitemizde Kullanicilarimizin çoğunluğu Almanya’da bulunmaktadır.

Almanya Hakkında Şunu Diyebiliriz;

Asıl adı Almanya Federal Cumhuriyeti olan Almanya, ABD’den sonra dünyanın en çok tercih edilen ikinci göç destinasyonudur. Uzun ve köklü tarihiyle farklı krallıklar olarak Batı Avrupa’da varlığını sürdüren Almanya 1871 yılında ulusal birliğini sağlamıştır.Almanya’daki 19 milyon 258 bin göçmen kökenli arasında 2,8 milyon nüfusla Türkler’in ilk sırada yer aldığı ve bu rakamın toplam göçmen sayısının yüzde 14’üne karşılık geldiği bildirildi. Türklerin ardından Polonyalılar 2,1 milyon, Ruslar 1,4 milyon, Kazaklar 1,2 milyon ve Romanyalılar (900 bin) geldi.

Almanya’ya Özel 10 Lezzet

2.Bratwurst. Almanya deyince ilk akla gelen yemeklerden biri de oldukça dolgun görünümlü sosisler. …

3.Brezel. Almanya’da her pastanede brezel görmek mümkün. …

4.Flammkuchen. Flammkuchen bir çeşit pizza. …

5.Maultaschen

6- Rote Grütze

7- Rouladen

8- Spätzle

9- Leipziger Allerlei

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. NeseliOrtam.Com - Chat Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Sitesi